Aqua-Trend Levelautomatic EYE - automatyczna dolewka

Nowy produkt

329,99 zł brutto

Więcej informacji

Levelautomatic EYE to inteligentny, w pełni funkcjonalny system uzupełniający odparowaną wodę w akwariach, oparty o optyczny pomiar poziomu wody.
Kompaktowe, niezawodne i bezpieczne, to trzy cechy charakteryzujące urządzenie Levelautomatic EYE. Elektronika, układ logiczny i optyczny zamknięte zostały w niewielkiej eleganckiej obudowie. Brak elementów elektrycznych mających bezpośredni kontakt z wodą, a także brak mechanicznych czujników poziomu wody powodują, że urządzenie charakteryzuje się najwyższym poziomem niezawodności. Szereg logicznych zabezpieczeń kontrolowanych przez mikroprocesor oraz zasilanie niskonapięciowe zapewniają bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa.

Zabezpieczenia i logiczne mechanizmy ochronne:

-Alarm braku wody - urządzenie wykrywa brak wody w zbiorniku z którego jest ona pobierana i odłącza pompę zapobiegając jej pracy "na sucho".

- Alarm przepełnienia - alarm ten występuje w sytuacji kiedy kolejne uzupełnianie wody jest trzykrotnie dłuższe od poprzedniego. Funkcjonalność ta polega na uruchomieniu sygnały optycznego (czerwona dioda LED - mruga wolno) oraz akustycznego i wyłączeniu pompy.

Czas uzupełniania

4s

5s

10s

15s

25s

Alarm kolejnego uzupełniania po

15s

15s

30s

45s

75s

- Alarm niedopełnienia - Alarm występuje w sytuacji w której czas pomiędzy kolejnymi uzupełnieniami wody jest dwukrotnie dłuższy od poprzedniego (minimum 24 godziny). Funkcjonalność polega na uruchomieniu sygnału optycznego (niebieska dioda LED) oraz akustycznego.

Czas pomiędzy kolejnymi dopełnieniami

5h

12h

13h

20h

24h

Czas po którym nastąpi alarm niedopełnienia

24h

24h

26h

40h

48h

Zawartość zestawu:

- Inteligentny kontroler Levelautomatic EYE (strona sucha)

- soczewka z magnesem (strona mokra)

- zasilacz sieciowy

-pompa DC

-uchwyt węża silikonowego

- wąż silikonowyDane Techniczne:

Napięcie zasilania 12V DC

Pobór mocy - max 8W

Wydajność pompy - max 280l/h

Wysokość podnoszenia pompy - max 200cm

Gwarancja producenta 24 miesiące.

Produkty powiązane